Tüm Kategoriler
Sepetim
TÜRKİYE 'NİN EN BÜYÜK & ECZANE TABELA VE E TABELA FİRMASI AYNI GÜN KARGO & HIZLI TESLİMAT EN DÜŞÜK FİYAT &EN KALİTELİ ÜRÜNLER! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE & ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO & İLE GÖNDERİM HAVALE/EFT ÖDEME YÖNTEMİNDE %5 İNDİRİM TOPTAN TEKLİF UYGUN FİYAT FIRSATI!
3D GÜVENCESİYLE & KREDİ KARTI İLE ÖDEME 7/24 HIZLI İLETİŞİM! HESAPLI VE HIZLI KARGO

Hakkımızda


MS Reklam şirketi, yıllardır Türkiye’de reklamcılık alanında faaliyetlerini sürdürmektedir. Çeşitli iş kollarını beraber yürüten şirketimiz pek çok farklı alanda tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Firmamız tarafından verilen hizmetlerde;

·         Kalite

·         Disiplin

·         Kurumsallık

·         Yönetmeliklere harfiyen riayet eden

·         Müşteri memnuniyeti ön planda tutulan

Bir hizmet anlayışı bulunmaktadır. Geniş müşteri portföyüne sahip olan şirketimizde pek çok farklı alanda hizmet verilmektedir. Şirketimizde özellikle yeni açılan veya tadilata giren eczanelere yönelik olarak pek çok işinize yarayacak olan ürün bulunur. Bunlar:

·         Eczane Tabela

·         Eczane Bayrak

·         Eczane Duba

·         Eczane Pano

Her eczaneye lazım olan bu tür tabelalarda nöbetçi eczane tabelası dahi bulunmaktadır. MS Reklam olarak bu tabelaları Türkiye’nin her yerine kargo ile gönderim yapmaktayız.


Eczane Tabela’da Kaliteyi Fark Etmenin Tam Zamanı

Eczane tabelaları yönetmelikler ile bir karara bağlanmış ve yanlış tabela kullanımının ceza ile sonuçlanacağı belirtilmiştir. MS Reklam olarak bu konuda oldukça hassas bir firmayız. Sizlere hem işyerinize hem de yönetmeliklere en uygun tabelaları sizlere sunmaktadır.

Tabelalar noktasında her daim insanlara en iyi seçenekler sunulmaktadır. Ancak bu noktada özellikle günümüz şartlarında sizlere her daim en iyi seçenekler en iyi fiyatlar ile karşınıza çıkar. Burada sizlere sunulan fırsatlar eşliğinde aradığınız tüm detaylara vakıf olmanız sağlanmaktadır. Eczane denilince akla ilk olarak gelen tabelalar sayesinde hem müşteri sayınızı artırabilir hem de görünürlük konusunda istediğiniz noktaya ulaşabilirsiniz.


Eczane Tabela Yönetmeliğine Uygun Tabelalar ile Fark Yaratın!

Eczanelerinize yaptırmak istediğiniz tüm tabelaları 1 Nisan 2017 yılında çıkan yönetmeliğe göre standart bir şekilde yaptırmak zorundasınız. Standart dışı olan tabelaların söküldüğü şartlarda sizler de hem ekstra maliyete girmemek hem de bir sefer bu işlere vakit ayırmak için MS Reklam firmamızı tercih edebilirsiniz. Eczane tabela yönetmeliğinde dikkat edilmesi gerekenler:

·         Ölçüsü 200 x 45 cm gelen tabela için harf yüksekliği ortalama olarak 25 cm ve yazı genişliği ise 9 cm olmalıdır.

·         Ölçüsü 300 x 70 cm gelen tabela için ise harf yüksekliği 38 cm ve yanı genişliği 14 cm olarak uygulanır.

Standart olarak sizlere sunulan bu tabela ölçülerinde daha farklı pek çok değişken de bulunmaktadır. İşte bundan dolayı MS Reklam bünyesinde sahip olacağınız tabelalarda hiçbir zaman problem yaşamazsınız.


Eczane Tabela Ürünlerinde LED Aydınlatma Avantajını Yaşayın!

LED ürünler hayatımıza ilk olarak 1922 yılında girmiştir. Bu tarihten itibaren devamlı olarak geliştirilen ürünler, günümüzde en az enerji ile en fazla aydınlatma sağlayan ürünler olarak dikkat çekmektedir. Eczane tabelalarında önemli olan fark edilmek ve düşük enerji ile yüksek performans elde etmektir. Yönetmeliklere uygun olarak üretilen ürünlerin az enerji maliyeti ile sizlere de ekonomik olarak fayda sağladığı açıktır.

LED ürün tercih edilmesinin pek çok avantajı bulunmaktadır. Bunlardan bazılarını şu şekilde sizlere sıralayabiliriz:

·         Enerji tasarrufunda çağımızın gerekliliklerinin karşılanması

·         Ekonomik olarak ciddi bir tasarruf edilmesi

·         İnsanların gözlerinin yorulmaması

·         Tabelanın dikkat çekmesi

·         Uzun ömürlü bir tabela olması

·         Kullanışlı, şık ürünlerin elde edilmesi

·         Uzaktan dahi rahat bir şekilde görülmesi

·         Her çeşit renge uyumluluk sağlaması

Bunun gibi avantajlardan dolayı günümüzün en modern aydınlatma ve reklamcılık alanındaki ürünü LED ürünlerdir. Bu nedenle tüm tabela sistemlerimizde bu ürünler kullanılmaktadır. İsteğinize uygun bir şekilde hazırlanacak olan tabelalar ile birlikte aradıklarınızı daha rahat bir şekilde elde etme şansınız olmaktadır.


Eczane Tabelaları ile Vergiden Muaf Olun!

Günümüzde her zaman ekonomik şartlar ön planda tutularak adımlar atılmaktadır. Günümüz şartlarında da sağlık sisteminde farklı çözümler sizlere sunulur. Burada karşımıza çıkan unsurlar ile birlikte aradığınız her şeye en kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Büyükşehirlerin eczacı odaları tarafından yapılan açıklamalara göre eczane tabelaları vergiden muaf tutulmaktadır. Sizler de bulunduğunuz şehirdeki eczacılar odasına sorabilir veya bu konudaki açıklamaları takip edebilirsiniz. Sağlık konusunda vergiden muaf tutulmak amacıyla yapılan düzenlemelerde sizler de kısa sürede aradıklarınızı en iyi şekilde bulabilirsiniz.


MS Reklam ile Tabelalarınız Daha Avantajlı

Sizin için özel olarak hazırlanan ve üzerinde istediğiniz kelimelerin yazılı olduğu tabelalar artık daha avantajlıdır. MS Reklam kalitesinde alacağınız bu tabelalarda sizlere pek çok avantaj birlikte sunulmaktadır. Bunlar:

·         256 Bit güvenlik sertifikası ile güvenli olarak alışveriş yapmak

·         Hızlı bir şekilde ürünlerinizin teslim edilmesini beklemek

·         İsterseniz kapıda ödeme yapmak

·         Kredi kartına taksitlik bir şekilde alışveriş yapmak

·         İptal & İade işlemlerinden yararlanmak

Bunun gibi pek çok konuda yapacağınız alışverişlerde sizlere de bu ayrıcalıklar tanınmaktadır. İnternet üzerinden rahat bir şekilde sahip olacağınız ürünler sonrasında aradıklarınıza en kısa sürede ulaşabilirsiniz. Özellikle ürünlerin hassas bir şekilde kargoya verildiğini görebilir ve sonrasında aradıklarınıza anında ulaşabilirsiniz.


Eczane Tabelalarına Farklı Bir Bakış Açısı

Eczacılık, günümüzde en önemli sağlık kuruluşlarından bir tanesidir. Gece veya gündüz demeden herkes burada ihtiyacı olana ulaşmak ister. Kimi zaman acil durumlarda kimi zamansa reçeteler ile alınacak olan ilaçlarda eczanelere büyük bir rol düşmektedir. İşte bu noktada sizlerin yapması gereken şey eczane tabelaları ile birlikte aradıklarınıza en kısa sürede ulaşmak olmalıdır.

Alacağınız tabelalar genel itibari ile uzaktan fark edilebilir olmalıdır. Son derece hassas bir şekilde yapılacak olan bu işlemlerde önemli olan gece veya gündüz demeden eczanenin yerinin belli olmasıdır. Bunun için Led aydınlatma ürünlerinin çok iyi seçilmesi gerekir. Çünkü uzaktan her aydınlatma türü aynı oranda görülmeyebilir.

Sağlık denilince akan suyun dahi durduğu günümüz şartlarında firma olarak bu konuya özel bir hassasiyet göstermektedir. Bundan dolayı sizler de dilerseniz sağlık alanında aradığınız tüm çalışmaları yerine getirebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken şey ise firmaların kısa sürede sizlere istediğiniz tüm standartları sunması olacaktır. Bu anlamda alacağınız tabelalarda da gereken kalite belgelerini görme şansınız bulunmaktadır.


MS Reklam Kalitenin Eski Adresi

Reklamcılık sektöründe önemli olan kalıcı olmaktır. Çünkü bu sektörde üretilen ürünlerin uzun süre boyunca dayanıklı olması esastır. Dışarıya yani açık havaya monte edilecek olan tabelalarda da bu durum esastır. Firmamız her türlü hava durumunu düşünerek özel olarak tabelaları üretmektedir. Sağanak yağışlar, tipi, sert rüzgar, aşısı sıcak havalarda tabelalarımız aynı standartta çalışmasını sürdürmektedir.

Gereken tüm tedbirlerin alınması ile birlikte geçen süre içerisinde sizler de aradığınız her ince detaya burada vakıf olabilirsiniz. Son derece başarılı olarak yapılacak olan uygulamalar ile birlikte aradığınız tüm standartlara sahip olacak ve istediğiniz şartları bulabileceksiniz.

MS Reklam ile birlikte en iyi ve uzun süreli işlemleri birlikte yapabilirsiniz. Aradığınız her türlü konuda sizlere verilen standartlarda en iyi hizmeti burada bulacaksınız. Firmamız uzun süredir Türkiye sektöründe yer almaktadır. Aynı zamanda eczane tabelaları konusunda da aranılan kaliteyi fazlası ile sunmaktadır. Sizler de istediğiniz her zaman için buradaki durumları değerlendirebilir ve firmamızdan sipariş verebilirsiniz.