Tüm Kategoriler
Sepetim
TÜRKİYE 'NİN EN BÜYÜK & ECZANE TABELA VE E TABELA FİRMASI AYNI GÜN KARGO & HIZLI TESLİMAT EN DÜŞÜK FİYAT &EN KALİTELİ ÜRÜNLER! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE & ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO & İLE GÖNDERİM HAVALE/EFT ÖDEME YÖNTEMİNDE %5 İNDİRİM TOPTAN TEKLİF UYGUN FİYAT FIRSATI!
3D GÜVENCESİYLE & KREDİ KARTI İLE ÖDEME 7/24 HIZLI İLETİŞİM! HESAPLI VE HIZLI KARGO

Mesafeli Satış Sözleşmesi

1. TARAFLAR

İşbu Sözleşme; —————-—————-——- adresinde mukim —————-—————-— (sözleşmede bundan sonra “ALICI” olarak anılacaktır) ile 01.03.2017 Yeşiloba Mahallesi 46153 Sokak No: 13/5 Blok 14 Seyhan / Adana adresinde  MS Reklam (Sözleşmede bundan sonra “SATICI” olarak anılacaktır) arasında aşağıda belirtilen hüküm ve şartlar çerçevesinde imzalanmıştır.

2. TANIMLAR

İşbu sözleşmenin uygulanmasında ve yorumlanmasında aşağıda yazılı terimler karşılarındaki yazılı açıklamaları ifade edeceklerdir.

BAKAN

:

Gümrük ve Ticaret Bakanı’nı,

BAKANLIK

:

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nı,

KANUN

:

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’u,

YÖNETMELİK

:

Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmeliği’ni,

HİZMET

:

Bir ücret veya menfaat karşılığında yapılan mal sağlama dışındaki her türlü faaliyeti,

SATICI

:

Ticari veya mesleki faaliyetleri kapsamında tüketiciye mal sunacak şirketi,

ALICI

:

Elektronik ticarete konu mal veya hizmeti satın alan ya da satın alma amacıyla hareket eden gerçek ya da tüzel kişiyi,

SİTE

:

SATICI’ya ait www.eczanetabela.com.tr adlı internet sitesini,

SİPARİŞ VEREN

:

Bir mal veya hizmeti SATICI’ya ait www.eczanetabela.com.tr adlı internet sitesi üzerinden talep eden gerçek ya da tüzel kişiyi,

TARAFLAR

:

SATICI ve ALICI’yı,

SÖZLEŞME

:

SATICI ve ALICI arasında akdedilen işbu sözleşmeyi,

MAL

:

Alışverişe konu olan taşınır eşyayı ve elektronik ortamda kullanılmak üzere hazırlanan yazılım, ses, görüntü ve benzeri gayri maddi malları ifade eder.

3. KONU

İşbu Sözleşme’nin konusu; ALICI’nın, SATICI’ya ait internet sitesi üzerinden elektronik ortamda siparişini verdiği aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve 27.11.2014 tarihli Mesafeli Sözleşmelere Yönetmeliği hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerin belirlenmesidir.

Listelenen ve sitede ilan edilen fiyatlar satış fiyatıdır. İlan edilen fiyatlar ve vaatler güncelleme yapılana ve değiştirilene kadar geçerlidir. Süreli olarak ilan edilen fiyatlar ise belirtilen süre sonuna kadar geçerlidir.

4. SATICI BİLGİLERİ

Ünvanı

:

 MS REKLAM

Adres

:

Yeşiloba Mahallesi 46153 Sokak No: 13/5 Blok 14 Seyhan / Adana

Telefon

:

0 322 429 55 22

Faks

:

0 322 429 55 23

E-posta

:

info@eczanetabela.com.tr

5. ALICI BİLGİLERİ

Teslim Edilecek Kişi

:

—————-

Teslimat Adresi

:

—————-

Telefon

:

—————-

Faks

:

E-posta/Kullanıcı Adı

:

—————-——

6. SİPARİŞ VEREN KİŞİ BİLGİLERİ

(Bundan sonra SİPARİŞ VEREN olarak anılacaktır)

Ad/Soyad/Unvan

:

—————-——

Adres

:

—————-——

Telefon

:

—————-——

Faks

:

E-posta/Kullanıcı Adı

:

—————-————— @——————————-

7. SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN/ÜRÜNLER BİLGİLERİ

7.1. Malın temel özelliklerini (türü, miktarı, marka/modeli, rengi, adedi) SATICI’ya ait internet sitesinde yer almaktadır. Malın temel özellikleri kampanya süresince incelenebilecektir.

7.2. Listelenen ve sitede ilan edilen fiyatlar satış fiyatıdır. İlan edilen fiyatlar ve vaatler güncelleme yapılana ve değiştirilene kadar geçerlidir. Süreli olarak ilan edilen fiyatlar ise belirtilen süre sonuna kadar geçerlidir.

7.3. Sözleşme konusu mal ya da hizmetin tüm vergiler dahil satış fiyatı aşağıdaki tabloda gösterilmiştir.

Ürün Açıklaması

Adet

Birim Fiyatı

Ara Toplam (KDV Dahil)

Kargo Tutarı

Toplam :

 

Ödeme Şekli ve Planı

:

 —————-

Teslimat Adresi

:

—————-

Teslim Edilecek Kişi

:

—————-

Fatura Adresi

:

—————-

Sipariş Tarihi

:

 —————-

Teslimat Tarihi

:

 —————-

Teslim Şekli

:

Adrese Teslim

7.4. Ürün sevkiyatları kampanya bitiminden sonraki 1 hafta içinde başlayacaktır. Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücreti ALICI tarafından ödenecektir.

8. GENEL HÜKÜMLER

8.1. ALICI, SATICI’ya ait internet sitesinde sözleşme konusu ürünün temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin ön bilgileri okuyup, bilgi sahibi olduğunu, elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini kabul, beyan ve taahhüt eder. ALICI’nın; Ön Bilgilendirmeyi elektronik ortamda teyit etmek suretiyle, mesafeli satış sözleşmesinin kurulmasından evvel, SATICI tarafından ALICI’ ya verilmesi gereken adresi, siparişi verilen ürünlere ait temel özellikleri, ürünlerin vergiler dahil fiyatını, ödeme ve teslimat bilgilerini de doğru ve eksiksiz olarak edindiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

8.2. Sözleşme konusu her bir ürün, 30 (otuz) günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile ALICI’ nın yerleşim yeri uzaklığına bağlı olarak internet sitesindeki ön bilgiler kısmında belirtilen süre zarfında ALICI veya ALICI’nın gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir.

8.3. SATICI, Sözleşme konusu ürünü eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri, kullanım kılavuzları işin gereği olan bilgi ve belgeler ile teslim etmeyi, her türlü ayıptan arî olarak yasal mevzuat gereklerine göre sağlam, standartlara uygun bir şekilde işi doğruluk ve dürüstlük esasları dahilinde ifa etmeyi, hizmet kalitesini koruyup yükseltmeyi, işin ifası sırasında gerekli dikkat ve özeni göstermeyi, ihtiyat ve öngörü ile hareket etmeyi kabul, beyan ve taahhüt eder.

8.4. SATICI, sözleşmeden doğan ifa yükümlülüğünün süresi dolmadan ALICI’yı bilgilendirmek ve açıkça yazılı onayını almak suretiyle eşit kalite ve fiyatta farklı bir ürün tedarik edebilir.

8.5. SATICI, sipariş konusu ürün veya hizmetin yerine getirilmesinin imkansızlaşması halinde sözleşme konusu yükümlülüklerini yerine getiremezse, bu durumu, sözleşmeden doğan ifa yükümlülüğünün süresi dolmadan tüketiciye bildireceğini, 10 (on) günlük süre içinde toplam bedeli ALICI’ya iade edeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.